HAKKIMIZDA

medine-turizm

Medine Turizm Seyahat acentası 1994 yılından beri Hac ve Umre ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımıza yurt içinde ve yurtdışında çok kapsamlı bir hizmet vermekte, Allah’ın misafirleri olan dünyadaki mazlum müslümanların dua elçilerine, Kur’an ve Peygamber efendimizin Sünneti ışığında yardımcı olarak rehberlik etmektedir.

Medine Turizm Seyahat Acentası 4229 Belge nosu ile T.C. Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmış A Grubu seyahat acentası ve TÜRSAB üyesidir. Ayrıca merkezi montreal Kanada’da bulunan IATA (international Air Transport Association, Uluslararası hava taşımacılığı birliği) üyesi olup KENDİ ADINA HAC VE UMRE YAPMA YETKİSİNE SAHİPTİR.

Firmamız yurt içi ve uluslar arası tüm havayollarının biletlerinin satılması ve dünyanın her noktasına ucuş imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye’nin çeşitli bölgelerine doğa, kültür ve sağlık turları ile suriye, mısır, kudüs, dubai gibi ülkelere kültür turları, kongre, seminer, bayi toplantıları ve fuar organizasyonları düzenlemektedir.

Firma olarak hedeflerimiz; tecrübeli ve güvenilir kadromuzla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eleştiriye açık güven ve huzur veren, en uygun şartlarda en mükemmelini sunan, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet standartına ulaşarak sizlerin güvenine layık olmaktır.